Firma Gestell oferuje Państwu domy w systemie szkieletowym. Specjalizujemy się w budowie domów mieszkalnych i budynków użytkowych w systemie szkieletu drewnianego według projektów oferowanych przez naszą firmę, jak również wykonanych na indywidualne zlecenie inwestorów.

Dzięki doświadczeniu zdobytym w dotychczasowej pracy przy realizacji domów szkieletowych dobrze znamy oczekiwania naszych klientów. Mimo to każde zlecenie traktujemy indywidualnie ponieważ dla każdego naszego klienta decyzja o budowie domu jest istotnym krokiem w życiu. Pragniemy by wybór wykonawcy był początkiem w podejmowaniu dobrych decyzji.

Jesteśmy przekonani, że drobiazgowa dbałość, o jakość jak również precyzyjne wykonanie zgodne z powierzonym projektem oraz sztuką budowlaną są naszymi atutami, dzięki którym nasi inwestorzy polecają nas znajomym.

Skrupulatnie dobieramy naszych współpracowników i dostawców, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość wykonania.

Dzięki owocnej współpracy z renomowanymi producentami materiałów budowlanych, poza starannym wykonaniem gwarantujemy trwałość naszych domów.

Partnerzy: